Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Göksu görevine başladı…

13 Ekim 2009 Salı, 10:05
Göksu görevine başladı…

Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay illerinin bağlı olduğu Hatay Tapu ve Kadastro XII. Bölge Müdürlüğü’ne atanan Burhan Göksu görevine başladı.
Bölgede daha öncede değişik görevlerde bulunan Burhan Göksu, son olarak (2004 – 2009) Diyarbakır Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü görevini yürütüyordu.
Hatay Tapu ve Kadastro XII. Bölge Müdürlüğüne atanan Göksu, 1962 Erzurum doğumlu olmasına rağmen ilk, orta ve lise tahsillerini Adana’da tamamladı.
ılk görev yeri olan Erzurum Kadastro Müdürlüğü bünyesinde kadastro teknisyeni olarak çalışırken ıstanbul Yıldız Teknik üniversitesi Mühendislik Fakültesi Harita ve Kadastro Mühendislik bölümüne girdi ve buradan 1986 yılında mezun oldu.
Göksu, mezuniyetinden sonra sırasıyla; Artvin Arhavi Kadastro Müdürlüğü, Kahramanmaraş Kadastro Müdürlüğü, Adana Seyhan Kadastro Müdürlüğünde kontrol mühendisliği, Hatay Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcılığı, Adana Seyhan 3’üncü Bölge Tapu Sicil Müdürü, Diyarbakır Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü yaptıktan sonra daha önce bölge müdür yardımcısı olarak görev yaptığı Hatay Tapu ve Kadastro XII. Bölge Müdürlüğü görevine getirildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz