Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Göğebakan, canlı yayında…

28 Nisan 2012 Cumartesi, 18:59
Göğebakan, canlı yayında…

Yeni yayın döneminde, ilkleri gerçekleştiren Hatay Asya Radyo, 1 Mayıs’ ta müşiş bir programa imza atıyor. Sevda şarkılarının mimarı, ünlü sanatçı Murat Göğebakan Hatay radyolarında ilk defa Asya Radyo’ ya konuk oluyor. 
 
Tercihini  96.2 Asya Radyo’ dan yana yapan Murat Göğebakan program öncesi yaptığı açıklamayla “Siz bizi, biz sizi sahiplendikçe sırtımız yere değmez.” Dedi. 
 
Aslen Adanalı olan sanatçı Asya Radyo’ yu zaman zaman internet aracılığıyla takip ettiğini, yayın formatından çok memnun olduğunu ifade etti. 
 
Tüm Hataylılara sevgilerini ileten ünlü sanatçı Göğebakan; programda Asya Radyo dinleyicilerine birde sürprizi olduğunu söyledi. Hataylıların Antakyalıların programı kaçırmamalarını istedi.
 
Bu arada sanatçı Murat Göğebakan’ la gerçekleşecek, yılların radyocusu Tamer Kerimoğlu’ nun sunacağı programın 1Mayıs 2012′ de saat 16’ da başlayacağı, bu muazzam söyleşinin Hatay’ da Asya Radyo’ nun 96.2 frekansı yanı sıra Türkiye’ nin dört bir yerinde asyaradyo.com üzerinden dinlenebileceği bildirildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz