Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Girişimcilik Kursu Tamamlandı…

31 Aralık 2013 Salı, 10:43
Girişimcilik Kursu Tamamlandı…

Eğitim Bir-Sen, KOSGEB ve MKü işbirliğiyle Antakya ve ıskenderun’da gerçekleştirilen Girişimcilik Eğitimi kurslarının tamamlanması sebebiyle Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) Mühendislik Fakültesi’nde bir kapanış toplantısı gerçekleştirildi.

Mühendislik Fakültesi’nde gerçekleştirilen kapanış toplantısına, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul Baltacıoğlu, Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdoğan Kanca, Eğitimciler Birliği Sendikası Hatay 2 Nolu şube Başkanı ıslam Günebakan ve girişimcilik kursuna katılan akademisyenler ve öğrenciler yer aldı.

Toplantıda bir konuşma yapan eğitmen Günebakan, ’’Mustafa Kemal üniversitesi ve KOSGEB’le ortaklaşa düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi kurslarımız bitmiştir. Eğitim-Bir-Sen olarak, akademisyen ve öğrenci arkadaşlarımızın kendi fikirlerini hayata geçirirken, 30 bin TL hibe ve 70 bin TL kredi olmak üzere toplamda 100 milyarlık KOSGEB desteklerinden faydalanabilmeleri için girişimcilik kurslarında gönüllü olarak rol aldık” dedi.

Toplantı sonunda Dekan Baltacıoğlu, Girişimcilik kursunun tamamlanması nedeni ile Kurs Eğitmeni ıslam Günebakan’a teşekkür plaketi verdive başarı dileklerinde bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz