Geziyle Stres Attılar…

09 Mayıs 2012 Çarşamba, 10:59
Geziyle Stres Attılar…

PTT personeli, PTT Hatay Başmüdürlüğü tarafından organize edilen Diyarbakır, Batman/Hasankeyf, Midyat-Mardin ve Urfa illerini kapsayan gezi ile stres attı.
 
 
 
Haber Merkezi 
 
 
 
Farklı illerde, farklı kültürlerin, farklı dillerin, farklı dinlerin buluştuğu coğrafyayı yakından tanıma imkânı bulan PTT personeli gördükleri manzaradan etkilendiklerini dile getirdiler. 
 
ıki günlük tur boyunca stres atan PTT personeli hem moral hem de motivasyonunu yükseltirken, bu tip sosyal ve kültürel etkinliklerin devam edeceğinin altı çizildi. 
 
 
 
Gezi dönüşü kısa bir konuşma yapan PTT Hatay Başmüdürü şükrü Dursun, turun gerçekleşmesinde emeği geçen personele ve tura katılım gösteren tüm PTT çalışanlarına, ailelerine teşekkür etti. 
 
 
 
Dursun, PTT’nin Türkiye’nin her noktasında vatandaşa hizmet ettiğine dikkat çekerek, “Kurum personeli çalışmaları ile çıtayı her gün biraz daha yükseklere taşımaya devam ediyor. 1840 yılında kurulan PTT, kurulduğu günden günümüze her gün kendine yenileyerek, büyümüştür, büyümeye de devam etmektedir. Biz PTT Ailesi vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstereceğiz. Tüm personelimize görevlerinde başarılar diliyorum, aile hayatlarında saadet ve mutluluklar diliyorum” şeklinde konuştu. 
 
 
 
Geride bıraktığımız hafta sonu Antakya başta olmak üzere tüm ilçelerde görevli PTT personelinin yoğun katılımıyla gerçekleşen gezi renkli görüntülere sahne oldu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz