Genç Memur-Sen’den Farkındalık Etkinliği…

23 Şubat 2015 Pazartesi, 12:23

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programları kapsamında ülkemizin geleceği olan gençlerimizin, ailelerimizin ve toplumumuzun madde bağımlılığına karşı bilinçlenmesini ve bu çerçevede bireysel ve toplumsal bir farkındalık yaratmak amacı ile belirlenen Genç Memur Sen Öncülüğünde belirlenen pilot bölgeler’de “ Geleceğini Uyuşturma” projesi uygulamaya konuldu.
Konu hakkında açıklama yapan Genç Memur Sen Hatay İl Başkanı Osman Nuri KUNDAKÇI “ Yapılan araştırmalar çerçevesinde Türkiye’de uyuşturucu kullanımı fazla olan 17 il belirlendi ve bu illerde uyuşturucuya karşı seminer verilmesi planlandı. Proje Hatay’da start verdi ve her hafta farklı bir ilde Yeşilay formatör eğitimcileri tarafından çeşitli illerde sunum yapılacak” dedi.
Genç Memur Sen Hatay İl Başkanı Osman Nuri Kundakçı Geçtiğimiz aylar önce Genç Memur Sen olarak Hatay’da uyuşturucunun zararlarına karşı farkındalık oluşturmak için bir tiyatro oyunu sergilemiştik gençliğe yönelik çalışmalarımız devam edecektir.” Dedi.
Osman Nuri Kundakçı bu organizasyonun düzenlenmesinde bizde destek veren Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Hasan KAYA’ya, Üniversite Rektör danışmanı ve Genel Sekreteri Doç.Dr. Mehmet KAHRAMAN, Memur Sen İl Başkanı Sayın Hasan URHAN ve organizasyona katılım sağlayan sendika başkanlarına teşekkür ederim “dedi.
Mustafa Kemal Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Konferans salonunda düzenlenen seminere üniversite öğrencileri tarafından ciddi katılım sağlandı. 2 gün süren seminer sonrası katılımcılara katılım belgesi takdim edildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz