Gazeteci Say’a acil şifalar…

16 Nisan 2014 Çarşamba, 21:54

Akdeniz Kültür Ve Dayanışma Derneği adına Başkan Cem Okur yaptığı yazılı açıklamada, geçtiğimiz günler geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanarak komaya giren Samandağ Gazetesi kurucusu şahiye Say’a acil şifalar diledi.

Akdeniz Kültür Ve Dayanışma Derneği adına Başkan Cem Okur;  açıklamasında şu görüşlere yer verdi, “ Kalemi ile şehrimizin demokrasi mücadelesinde ve şehrimizin bütün ülkemize tanıtımının yapılmasında önemli katkı veren Samandağ Gazetesi Yayın Müdürü şahiye Say’a acil şifalar dileriz. Halkın sesini, istemlerini, iradesini yansıtma artık dürüst yerel basının görevidir. Doğruları yansıtarak, doğru bilgilendirme yaparak, halkın sağlıklı ve doğru kararlar almasına katkı veren de yerel basındır.”

Akdeniz Kültür Ve Dayanışma Derneği adına Başkan Cem Okur; açıklamasının devamında  “ Yerel basın ve medya kuruluşları, yerel demokrasinin gelişiminde büyük önem taşır. Bu alanda Samandağ Gazetesinin ve şahiye Say’ın ilçemiz ve ilimiz için önemi büyüktür. Her konuda olduğu gibi en büyük sıkıntıyı da çalışan gazeteciler çekmektedir. şahiye Say’ın en kısa sürede yazılarına geri dönmesini ve geriliğimizle mücadeleye devem etmesini temenni ediyoruz.” ıfadelerine yer verdi.

Biz de Asya Gazetesi ve 96.2 Asya Radyo olarak meslektaşımız
şahiye Say’ a tekrar tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz…

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz