Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Gadir Bayramı Almanya’da kutlandı…

30 Ekim 2013 Çarşamba, 11:17
Gadir Bayramı Almanya’da kutlandı…

Defne Kültür Derneği’nin Almanya’nın Mannheim şehrinde organize ettiği ğadir Hum bayramı etkinliğine, CHP Hatay Milletvekilleri Refik Eryılmaz, Hasan Akgöl ve EHDAV Genel Başkanı Ali Yeral konuk olarak katıldılar.
 
Almanya’nın Mannheim şehrinde gerçekleşen panele Milletvekili Refik Eryılmaz, Hasan Akgöl ve EHDAV Başkanı Ali Yeral’la birlikte konuşmacı olarak katıldıklarını dile getiren Milletvekili Eryılmaz, Almanya’da yaşanan gelişmelerle ilgili, “Yoğun katılımın olduğu panele Almanya’nın değişik şehirlerinden gelen vatandaşlarımız da destek verdi. 
 
Coşkulu geçen panelde gurbetçi vatandaşlarımızın bayramını kutladık hasret giderdik. önümüzdeki yerel seçimlerde gurbetçi vatandaşlarımızın görev ve sorumluluğunu hatırlatma fırsatı bulduk. AKP iktidarının ülkeyi nasıl içerde karanlığa, dışarıda bataklığa sürüklediğini anlattık. Dünyanın neresinde olursa olsun ülkesini seven vatandaşlarımızın AKP faşizmine karşı birleşme ve mücadele etme zamanı gelmiştir. 
 
Gençlerimizi katleden ve Suriye halkını kan, ölüm ve gözyaşına boğan zalim AKP iktidarını alaşağı edinceye kadar mücadelemiz devam edecektir. Avrupa’nın değişik şehirlerinde panellerimiz devam edecektir” değerlendirmesinde bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz