Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

Festivalimiz şenlik Havasında Geçecek

28 Temmuz 2011 Perşembe, 09:22
Festivalimiz şenlik Havasında Geçecek

Aknehir Belediye Başkanı Mehmet Mübarek, bu yıl 3’ncüsünü düzenleyecekleri Aknehir Kültür ve Sanat Festivali’nin şenlik havasında geçeceği söyledi. 
 
 
Mübarek, Saklı Ev’de düzenlediği basın toplantısında, 29-30 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin diğer kültür ve sanat etkinliklerinden farklı olacağını belirtti. 
 
 
 
Festival için çok ciddi ve titiz bir çalışma yürüttüklerinin altını çizen Mübarek, şöyle devam etti: 
”Festivalimizin şenlik havasında geçmesi için çalıştık. önceki yıllardaki etkinliklerimizde eksiklikleri tespit ederek bunları giderme yoluna gittik. 
 
Beldemizde 2 gün sürecek olan festivalde gelecek misafirlerimiz için 11 bin kişilik alan oluşturduk. Ayrıca daha önce yaşanan araç park yerleri sorununu da ortadan kaldırdık. Aknehir’in ve festivalin farkı olmasını istiyoruz. Bu yönde de çalışıyoruz” 
 
 
Mübarek, festivalin ilk gününde sanatçı Efkan şeşen, şükran çelik’in sahne alacağını ayrıca tiyatro gösteri ve Görsel şölen sunulacağını son günde de Sanatçı Hakan Yeşilyurt, Suriyeli sanatçılar ıbrahim Sakır ile Sena Dowd’un konser vereceğini kaydetti. 
 
Aknehir Beldesi’nde 25 yıldır sürdürülen Yaz Olimpiyatları’nın da 15 gündür devam ettiğini ifade eden Mübarek, Yaz Olimpiyatlarına yaklaşık 500 sporcunun 20 spor dalında yarıştığını ve olimpiyatların ağustos ayının ortasına kadar devam edeceğini belirtti. 
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz