Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Fem Dersanesi başarısını paylaştı…

07 Nisan 2013 Pazar, 16:14
Fem Dersanesi başarısını paylaştı…

Fem Dersaneleri öğrencilerinden, Mücahid Nizamoğlu Türkiye 52.si ve YGS3 ve YGS5 de Hatay 1.si olurken, Alper Koç da Hatay 2. si oldu.
 
Fem-Anafen Dershaneleri’ nde düzenlenen basın toplantısında, başarılı öğrenciler; öğretmenleri ve velileri ile birlikte başarılarını pasta keserek kutladılar.
 
Fem-Anafen Dershaneleri Genel Müdürü ünal Yiğit, yaptığı açıklamada, alınan sonuçların çok sürpriz olmadığını, çünkü Fem Dersaneleri’nin Hatay ‘ da her sene dereceler çıkardığını, bu sene de, 1. 2. 3. ve ilk onda daha bir çok derecenin dersanelerinden çıktığını söyledi.
 
Bu sonuçların çıkmasında öğretmenlerin gayretleri ve öğrencilerin planlı çalışmalarının etkili olduğunu söyleyen Müdür Yiğit, öSYM’nin bu yıl önemli bir performans göstererek sonuçları beklenenden daha kısa bir sürede açıkladığını ve bu günün, 1 Nisan olması nedeniyle ilk an şaka zannettiklerini belirtti. 
 
Fem-Anafen Dershaneleri Genel Müdürü ünal Yiğit, konuşmasında ayrıntılı sonuçları alamadıkları için genel bir değerlendirme yapamadıklarını, fakat öğrencilerin net durumları göz önüne alındığında, bireysel başarılarının yanında kitlesel başarı ortalamalarının da yüksek olduğunu söyledi.
 
Müdür Yiğit, ayrıca YGS ‘nin 1. aşama olduğunu esas olanın LYS olduğunu ve çalışmalarının bu doğrultuda devam edeceğini bildirdi. Fem Dershaneleri Genel Müdürü ünal Yiğit her eğitim öğretim dönemi başlangıcında parolalarının kesinlikle Türkiye birincisi çıkarmak olduğunu belirtti. 
 
Yiğit; “Eğitimi, her türlü ticari kaygıdan uzak bir anlayışla bireyi esas alan kişiye özel etkin eğitim modelleriyle destekleyen dershane olarak kesinlikle okulların yerinde değiliz. Bu sebeple bu başarı sadece dershanelerin değil bu öğrencilerimize temel bilgileri veren okullara ve oradaki öğretmenlere de aittir. Bu vesile ile özellikle Fen Lisesi yönetici ve öğretmenlerini de buradan kutlamak istiyorum. Emeği geçen öğretmen, idareci arkadaşlarımız, öğrencilerimiz ve bize yayın desteği veren FEM Yayınları’na teşekkür ediyoruz.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz