Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Ezdeşir ile yeniden…

05 Şubat 2010 Cuma, 10:45
Ezdeşir ile yeniden…

Antakya Fırıncılar Odası olağan genel kurul toplantısı dün Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birlik Binasında gerçekleştirildi.
HESOB Başkanı A. Kadir Teksöz’ ün Divan Başkanlığını gerçekleştirdiği Genel Kurula Oda Başkanları, AGC Başkanı Ahmet Abdullahoğlu, Fırıncılar Odası Genel Merkezi’ nden katılımcılar hazır bulundu. Genel Kurul saygı duruşunda bulunulması ve ıstiklal Marşı’ nın okunmasının ardından Yönetim ve Denetim Kurullarının ibrası ile devam etti. Tek liste ile gidilen Olağan Genel Kurul’ da ipi yeniden Semih Ezdeşir göğüsledi.
EZDEşıR: BAşARI HEPıMıZıN
Antakya Fırıncılar Odası olağan genel kurulunda kısa bir konuşma yapan Ezdeşir, “başarı hepimizin” görüşünü dile getirerek, “Her dört yılda bir yaptığımız kurullarımız birer demokrasi şölenidir. Bizler bugünde, geçmişin hesabını verirken gelecekten beklentilerimizi de birlikte değerlendiririz. Hepimiz için hedef tektir, amaç ortaktır. Sizler her şeyin en iyisine layıksınız. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek gelecek beklentilerimizi bir plan dâhilinde gündeme getirebildiğimizde başarı hepimizin olacaktır. Genel kurulumuz bu birlik ve beraberliğimizin şekillenmesidir. Unutmayalım ki, başarı bir birlik ve beraberlik öyküsüdür” diye konuştu.
YENı YöNETıM şU ıSıMLERDEN OLUşTU
(ASıL) Nasrettin Bucak, Mehmet çaltak, şükrü Aydınlar, Metin Bostancı, Zekeriya Payaslı, Mişat Aslanyürek.Denetim Kurulu Asil: Mehmet Turunç, Hasan Mansuroğlu, Cemil Türkmen

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz