Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Esnaflardan Başkan Yılmaz’a Tam Not

08 Eylül 2011 Perşembe, 09:37
Esnaflardan Başkan Yılmaz’a Tam Not

Göreve seçildiği günden bu yana çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Antakya şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, şoför esnaflarından tam not alıyor.
 
 
şoför esnaflarının daha iyi şartlarda çalışabilmeleri için çaba sarf eden Yılmaz, sürekli projeler üretiyor ve projeleri hayata geçirebilmek için gece gündüz çalışıyor.
 
 
Binlerce üyesi bulunan Antakya şoförler ve Otomobilciler Odası’nın her türlü sorunuyla yakından ilgilenerek, örnek başkan portresi çiziyor.
 
 
Herkes tarafından takdirle karşılanan genç, dürüst, ilkeli ve çalışkan özellikleriyle dikkat çeken Yılmaz, yaptığı kısa açıklamada, şoför esnaflarına hizmet etmekten gurur duyduğunu belirtti.
 
 
Göreve başladığı günden itibaren şoför esnaflarının yanında olduğunu da ifade eden Yılmaz, “Esnaflarımızın sorunlarını çözmek için çaba harcıyoruz ve bundan da gurur duyuyoruz. Baş tacımız olan esnaflarımızın tüm sorunları çözülene kadar mücadele etmeye devam ederek, esnaflarımızın refaha kavuşmaları için elimden gelenini fazlasını yapmaya gayret göstereceğim.”dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz