Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Esnafı Ayağa Kaldıracağız…

21 Mart 2009 Cumartesi, 10:51
Esnafı Ayağa Kaldıracağız…

CHP Antakya Belediye Başkan adayı ıris şentürk, Atatürk Caddesi esnafını ziyaret ederek 29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde destek istedi.
 
CHP ılçe Başkanı Bedir Yolcu, Belediye meclis üyesi adayları, gençlik kolları ve kadın kolları ile birlikte kalabalık bir gurupla ziyaretlerini gerçekleştiren şentürk, esnaflardan ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
 
CHP adayı ıris şentürk, Atatürk Caddesi esnafını ziyareti sırasında MHP ıl Başkanı şefik çirkin ile karşılaştı ve bir süre sohbet etti. Sohbetin sonunda çirkin, şentürk ile tokalaşarak 29 Mart yerel seçimlerinde başarılar dilerken, şentürk’te çirkin’e ve partisinin adayı Mahmut Alpogat’a başarılar diledi.
 
Atatürk Caddesi esnafının göstermiş olduğu yoğun ilgiden hayli memnun kalan şentürk, yaptığı açıklamada Antakya esnafını ayağa kaldıracaklarını söyledi. Belediyenin asil görevlerinin yanı sıra istihdam alanlarına yönelik çalışmalarının da olacağını belirten şentürk, “Antakya halkı teveccüh eder bende Belediye başkanı olursam, esnafımızı tekrar ayağa kaldırma konusunda çalışmalarımız olacak” dedi.
 
Antakya’nın tek çıkış noktasının turizm olduğunu her zaman söylediğini belirten şentürk, “Antakya’nın ziyaretçi sayısının artması demek Antakya esnafının kazanması ve yeni iş olanaklarının açılması demektir. Bu yüzden Antakya’yı Kültür ve Turizm Kenti yapmak boynumuzun borcu. Bunun da nasıl yapılacağını çok iyi biliyorum” diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz