Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

Eski Adalet Bakanı Ergin’den Ziyaret…

13 Mayıs 2011 Cuma, 11:02
Eski Adalet Bakanı Ergin’den Ziyaret…

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını belirtti.
 
Ergin, seçim çalışmaları kapsamında, ıskenderun’a gelerek Hatay Süper Amatör ligine çıkmayı garantileyen Sakaryaspor Kulüp Başkanı Yıldırım Alpay’ı ziyaret etti.
 
 
Ergin, AK Parti iktidarı döneminde toplumun her kesimine önemli hizmetlerin yapıldığını belirterek, ”ülke olarak genç bir nüfusumuz var. Bu anlamda ülke genelinde birçok alanda spora destek olduk. Yeni stadlar yeni futbol alanları oluşturduk. Amatör spora her zaman önem verdik” dedi.
 
 
Alpay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Geçmiş yıllarda Hatay’da amatör futbolcu olarak bir süre futbol oynamış olan Sayın Ergin bizlerin sıkıntılarını da bilmektedir. Ziyaretinden dolayı Sakaryaspor kulüp yönetimi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
 
 
Yapılan konuşmaların ardından Alpay, takımın 10 numaralı formasını Ergin’e hediye etti. Ziyarete, Hatay Gençlik ve Spor ıl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu, ıskenderun ılçe Spor Müdürü Turgay Erdoğan, TSYD ıskenderun Temsilcisi Yaşar Güllü de katıldı. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz