Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Eryılmaz gurbetçilerle buluştu…

24 Haziran 2014 Salı, 09:38
eryilmaz-asya-gazetesi-com

CHP Hatay Milletvekili Av.Refik ERYILMAZ geçtiğimiz hafta sonu Hollanda’da bir dizi panel ve etkinliğe katıldı.

Hollanda’da çalışan Türk işçileri sendikası ve EHDAV Hollanda temsilciliğinin düzenlediği paneller kapsamında Hollanda’da bulunan Milletvekili Eryılmaz, Amsterdam’da organize edilen Hollanda’da çalışan Türk işçileri sendikasının düzenlediği panelde gurbetçi vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Özellikle Suriye ve son süreçte Musul’da yaşanan gelişmelerin konu edildiği panelde orta doğuda yaşanan gelişmeler hakkında bilgilendirmelerde bulunan Eryılmaz  gerçekleştirilen Ehli Beyt vakfının şube açılışı ve ardından akşam saatlerinde düzenlenen geniş katılımlı panelin konuğu oldu. Yurtdışı programını tamamlayan Milletvekili ERYILMAZ; “Ortadoğu’da yaratılmaya çalışılan kirli mezhep savaşını ve doğurabileceği telafisi imkânsız sonuçları her platformda deşifre etmeye devam edeceğiz.

Bizi Hollanda’ya davet eden ve dostlarla bir araya getiren Hollanda’da çalışan Türk işçileri sendikası, EHDAV Hollanda temsilcisi Sayın Doğan Doğru ve yönetimine teşekkür ediyor başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz