Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Ertürk; Pazar tekrar Asya Radyo’da…

12 Aralık 2013 Perşembe, 23:44
Ertürk; Pazar tekrar Asya Radyo’da…

12-Aralık Perşembe günü 96.2 Asya Radyo’da duayen gazeteci, Fatih Ertürk’ün katılımıyla gerçekleşen Beyaz Sayfalar programı bu Pazar(15-Aralık-2013’te)saat 14’te banttan tekrar yayınlanacaktır. Olası kaçıranlar ya da bu muazzam söyleşiyi yeniden dinlemek isteyen herkesi, bu Pazar saat 14’te 96.2 Asya Radyo’ya bekliyoruz.
 
Başarılı radyocu Deniz özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu Beyaz Sayfalar programına konuk olan duayen gazeteci Fatih Ertürk gündeme dair zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Haber program Beyaz Sayfalar; Hatay Asya Radyo’nun 96.2 frekansı yanısıra, http://asyaradyo.com/ adresinden canlı olarak dinlenebilecek… 
 
FATıH ERTüRK PAZAR TEKRAR ASYA RADYO’DA…
 
Konuya ilişkin bir açıklama yapan Asya Medya Grup Başkanı; Asya Radyo ve Asya Gazetesi imtiyaz sahibi Tamer Kerimoğlu, canlı olarak yayınlanan Beyaz Sayfalar programına oldu olası Hataylıların büyük bir ilgi gösterdiğini, en son usta gazeteci Fatih Ertürk’ün konuk olduğu haber program Beyaz Sayfalar’ın yine reyting rekorları kırdığını söyledi. 
 
Değerlendirmeside “Arkadaşımız başarılı radyocu Deniz özdoğan’ın moderatörlüğünde, gazeteci Fatih Ertürk’ün katılımıyla gerçekleşen Beyaz Sayfalar programını bu Pazar saat 14’te banttan tekrar yayınlayacağız” şeklinde konuşan Asya Medya Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu HALK TV’de “Basın Koridoru” programında yorumculuk görevini sürdüren meslektaşları Ertürk’ü Asya Radyo’da konuk etmekten çok memnun olduklarını söyledi.
 
Başkan Kerimoğlu; açıklamasının sonunda; programı dinleyen çok büyük bir kesim olduğu kadar; dinleyemeyenlerinde olabileceğine işaret etti ve bu nedenle hafta içerisinde duayen gazeteci Fatih Ertürk’ün katılımıyla gerçekleşen Beyaz Sayfalar’ın Pazar günü yeniden yayınlanacağını vurguladı. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz