Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

Erkekler de güzelleşecek…

15 Ağustos 2009 Cumartesi, 09:24
Erkekler de güzelleşecek…

Antakyalı erkeklerin de artık bir güzellik merkezi var. Bakımına düşkün erkeklerin cilt bakımı, manikür, pedikür yaptıracağı Erkek Bakım Merkezi Antakya’da hizmete girdi.
 
Antakya için bir ilk olan merkez, Sümerler Mahallesi şükrü Güçlü Bulvarında hizmet edecek. “Black Horse” adındaki Erkek Bakım Merkezinin açılışını Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş yaptı. Merkez bünyesinde yer alan bölümleri gezerek incelemelerde bulunan Başkan Savaş, tesisi oldukça beğendi.
 
Kuaför, cilt bakımı, sauna, hamam, manikür, pedikür ve masaj gibi hizmetlerin yapılabildiği Bakım Merkezinin Antakya’da bir ilk olması nedeniyle büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor. Erkek Bakım Merkezinin iki kardeş işletmecisi Mehmet ile Süleyman Yüksek, Antakyalı erkeklerin de bakımı hak ettiğini düşünerek bu merkezi kurmaya karar verdiklerini söylediler.
 
15 yıldan bu yana S. Arabistan’da yine “Black Horse” adı altında yürüttükleri mesleklerini doğup büyüdükleri Antakya’da yürütmeye devam edeceklerini açıklayan Yüksek kardeşler, tüm Antakyalı erkekleri Bakım merkezlerine beklediklerini söylediler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz