Ergin Narlıca’daydı…

02 Ocak 2014 Perşembe, 10:29
Ergin Narlıca’daydı…

AK Parti Hatay Milletvekili Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Hatay genelinde sürdürdüğü ziyaretlere aralıksız devam ediyor.

Narlıca Belde Belediye Başkanı Mehmet çil ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete AK Parti Hatay Milletvekili Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, AK Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci, AK Parti Antakya ılçe Başkanı Emrullah Gülen, belde mahalle muhtarları ve sakinleri katılım gösterdi.

 

Narlıca Belde Belediye Başkanı Mehmet çil, AK Parti Hatay Milletvekili Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin ve beraberindeki heyetin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Beldemize yaptığımız ziyaret bizleri oldukça sevindirdi. AK Parti olarak başta Hatay olmak üzere ülkemize yapılan yatırımlar tüm millet tarafından fark edilmekte ve takdirle karşılanmaktadır. Allahın izni ile beldemiz Hatay Büyükşehir olması ile Antakya’nın bir mahallesi olacak yatırımların çığ gibi devam etmesi sağlanacaktır” dedi.
AK Parti Hatay Milletvekili Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Narlıca beldesi önümüzdeki süreçte Antakya’nın bir mahallesi olarak hizmet görecek.

Antakya da Cumhuriyet Mahallesi ne hizmet görüyorsa, sizler de Narlıca Mahallesi olarak o hizmeti görecek, alacaksınız. Bunları yapmak için Büyükşehir Belediyesi’nin temellerini sağlam atmamız lazım. AK Parti olarak son 11 yıl içerisinde Türkiye’yi yeniden imar eden kadrolar, trenleri denizin altından geçirmeyi başardı. Bunları yapmak için kadroları iyi oluşturmak gerekiyor. Allah’a çok şükür sizlerin verdiği destek ile bunları başardık ve milletimizin hizmetine sunduk. Antakya’nın dışında ilk olarak Narlıca beldesine doğalgaz döşenecek. Narlıca, Hatay güzel hizmetlerle buluşuyor ve buluşmaya devam edecek” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz