Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

En ıyi Finali Gerçekleştireceğiz..

14 Şubat 2012 Salı, 08:59
En ıyi Finali Gerçekleştireceğiz..

Taşkın: ”Yapacağımız ev sahipliği ile Türkiye’deki En ıyi Finali GerçekleştireceğizHatay Gençlik Hizmetleri ve Spor ıl Müdürü Emrullah Taşkın, Hatay’da yapılacak Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Spor Toto Türkiye Kupası finalleriyle ilgili ”Yapacağımız ev sahipliği ile Türkiye’deki en iyi final organizasyonunu gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.
 
 
 7-11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek TKBL Spor Toto Türkiye Kupası finalleri için hazırlıklar devam ediyor. Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor ıl Müdürü Taşkın, yaptığı açıklamada, organizasyonun, Gençlik Hizmetleri ve Spor ıl Müdürlüğü salonunda yapılacağını anımsatarak, salonun, TKBL ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi tarafından da kullanıldığını ve önemli bir eksik bulunmadığını söyledi.
 
 
Taşkın, salondaki küçük eksikliklerin de bu hafta içinde tamamlanacağını, kente gelen takımlara Hatay’ın misafirperverliğini en iyi şekilde göstermek istediklerini ifade etti.
 
 
 
 
 
Spor Toto Türkiye Kupası finalinde BOTAş, Ceyhan Belediyesi, Fenerbahçe, Galatasaray Medical Park, Kayseri KASKı, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Optimum TED Ankara Kolejliler ve Samsun Basketbol takımlarının mücadele edeceğini anlatan Taşkın, ”Biz hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra artık misafirlerimizin gelmesini bekleyeceğiz. Yapacağımız ev sahipliği ile Türkiye’deki en iyi final organizasyonunu gerçekleştirmek istiyoruz” diye konuştu. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz