Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

Emniyet Müdürü Ziyareti…

12 Temmuz 2011 Salı, 09:48
Emniyet Müdürü Ziyareti…

ıçişleri Bakanlığının iç göç uygulaması projesi kapsamında Hatay Polis Meslek Yüksekokulu okullarında başarılı 7. ve 8. Sınıf öğrencilerinden oluşan 150 kız ve erkek öğrencimize yönelik olarak düzenlenen yaz kampında her Cuma günü 30’ar kişilik gruplar halinde emniyet birimlerimiz ve ilimizin tarihi ve turistik yerleri gezdirilmektedir.
 
 
 
Kamp çerçevesinde Hatay Polis Meslek Yüksek Okulu ile birlikte Toplum Destekli Polislik Büro  Amirliğimiz  ilimizde bulunan daha önce Emniyet Birimlerini ve polisin çalışma ortamını görmemiş olan ayrıca ilimizdeki tarihi ve turistik mekanlara gitme fırsatı elde etmemiş olan bu çocuklarımızdan 30 kişilik grup geçtiğimiz Cuma günü  ıl Emniyet Müdürümüz Sayın Ragıp KILIç’ı makamında ziyaret ederek merak ettikleri konular hakkında sorular yönelttiler.
 
 
 
Emniyet birimlerini de ziyaret eden çocuklarımız 3 yıldır her yaz döneminde devam eden bu kamptan çok memnun olduklarını polis abilerinin ve polis ablalarının kendilerine çok yakın davrandıklarını ve kafalarındaki polis imajının daha olumlu yönde farklılaştığını  dile getirdiler.
 
 
 
ıl Emniyet Müdürümüz Sayın Ragıp KILIç çocuklarla bir müddet sohbet edip, onlara ikramda bulundu. Bu uygulamanın önümüzdeki dönemlerde de devam edeceğini, çocuklarımızın bizim geleceğimiz olduğunu onlardan çok şey beklediklerini ve her birinin gelecek için birer ışık olduğunu söyledi. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz