Son Dakika
25 Eylül 2018 Salı

Emitt Turizm Fuarı Düzenlendi…

21 Şubat 2011 Pazartesi, 10:11
Emitt Turizm Fuarı Düzenlendi…

14.sü düzenlenen Emitt Turizm Fuarı’nda 3000 stand ve 114.000 katılımcı içerisinde Ekin Grubun yaptığı anketler sonucu Antakya Ottoman Palace Otel Türkiye’de açıldığı günden bu yana en iyi çıkış yapan otel ödülüne layık görüldü.
 
 
Antakya Ottoman Palace Otel’in Genel Müdürü Ali şenak, Emitt Turizm Fuarı’nda yaptığı açıklamada, Türkiye’deki tüm oteller içerisinde açıldığı günden bugüne dek en iyi çıkış yapan otel ödülüne layık görülerek otellerinin plaket ile ödüllendirildiğini söyledi.
 
 
Ali şenak 2011 Emitt Fuarı’yla ilgili yaptığı açıklamada şunlara değindi; “Otelimiz Antakya Ottoman Palace üçüncü kez katıldığı Emitt Fuarı’nda sergilediği standla tüm dikkatleri üzerine çekerek yoğun bir ziyaretçi akınına uğradı.
 
 
Fuarda Sağlık Turizmi, Kongre Turizmi, Incoming Turizmi ve ıç Pazar Turizmi yapan Yerli, Yabancı Tur Operatörleri, Seyahat Acenteleri ve Kongre Organizasyon Firmaları ile yapılan ikili görüşmelerden çok olumlu kazanımlar sağlandığını belirterek verimli bir fuar geçirdiklerini, gerek ilimiz gerekse otelimizi tüm turizm camiasına tanıtma fırsatı bulduklarını belirtti.
 
 
 
Misafirlerimize yöremize ait Türk Kahvesi, Yayladağı Lokumu, Oruk ve Künefe ikram ederek yeme içme kültürümüzü de yansıtmış olduk. Bu yıl ki fuarda otelimizin tüm katılımcılar tarafından bilindiği izlenimine vardık. Bundan dolayı da en iyi çıkış yapan otel ödülünü ilk kez biz aldık.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz