Ekmeleddin İhsanoğlu Hatay’a Geliyor

17 Temmuz 2014 Perşembe, 21:40

Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Gaziantep’te esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

İhsanoğlu’nu Gaziantep Havalimanı’nda CHP Gaziantep Milletvekilleri Ali Serindağ, Mehmet Şeker, Gaziantep Bölge Denetmeni Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz ile MHP Gaziantep Milletvekili Edip Semih Yalçın’ın yanı sıra Chp, Mhp, Dp, Dsp ve Btp örgütleri alkışlar eşliğinde karşıladı.

Seçim çalışmaları kapsamında Gaziantep’e gelen Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, sokağa inerek vatandaşlarla bir araya geldi. Sevgi gösterileri eşliğinde karşılanan İhsanoğlu, esnafın sorunlarını dinledi. Seçim otobüsü ile şehri gezen Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğluna vatandaşların ilgisi büyüktü. Gaziantep’teki sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya da gelen Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun kentteki son durağı Masal Parkı’nda verilen iftar yemeği oldu. İhsanoğlu ve eşi sıraya girerek yemeklerini aldılar. CHP Hatay Milletvekili Av.Refik ERYILMAZ; olağanüstü bir durum olmaması durumunda İhsanoğlu’nun 2 Ağustos Cumartesi günü Hatay’a gelerek, düzenlenecek mitingde konuşma yapacağını ifade etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz