Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Ekincili annenin gözyaşları…

08 Haziran 2013 Cumartesi, 09:46
Ekincili annenin gözyaşları…

Eskişehir de Pazar gecesi Yunus Emre Caddesi’nde gerçekleştirilen gösteriler sırasında kafasına aldığı darbelerle ağır yaralanan Ali ısmail Korkmaz’ın tedavisi ESOGü Tıp Fakültesi Hastanesi Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Servisi’nde sürüyor. 
 
 
Anadolu üniversitesi ıngilizce öğretmenliği bölümü öğrencisi olan 19 yaşındaki Ali ısmail’in ailesi, olayın hemen ardından memleketleri Hatay’dan oğullarının tedavi gördüğü hastaneye koştu. olayın Pazar gecesi olduğunu ve Ali ısmail’i arkadaşlarının bulduğunu kaydetti. Korkmaz, kardeşinin son olarak götürüldüğü Yunus Emre Devlet Hastanesi’nden, `Bir şeyin yok, seninki adli vaka olduğu için ifadeni ver, öyle ayrıntılı tetkikte bulunalım` denilip gönderildiğini öne sürdü. 
 
 
Gürkan Korkmaz, Yaklaşık 2,5 saatlik bir operasyon sürecinden sonra Salı günü saat 05,00`ten beri Ali ısmail uyutuluyor. Durumu ciddiymiş, bekliyoruz. ıhmali olan hastane görevlileri, doktorlar hakkında gerekli işlem yapılacak. Faillerin bulunması için savcılık ve Eskişehir Barosu avukatları gerekli çalışmaları yapıyorlar. Umarım en kısa zamanda failleri bulunur, ihmalleri olanlar cezalandırılır, Ali ısmail de sağlığına kavuşur dedi. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz