Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Eğitim Statik Bir Alan Değildir…

01 Mart 2010 Pazartesi, 16:22
Eğitim Statik Bir Alan Değildir…

Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerefettin Canda başkanlığında yapılan senato toplantısı Rektörlük senato odasında gerçekleşti.
 
Rektörlük Senato Odasında yapılan toplantı sonrasında akademik yükselme kaydeden dört öğretim üyesine binişleri Rektör Prof. Dr. M. şerefettin Canda tarafından törenle giydirildi.
 
ıskenderun Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Koç, Pirinçlik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ayşe Bahar Yılmaz ve Veteriner Fakültesi öğretim üyesi  Doç. Dr. Ramazan Durgut  profesörlüğe yükselirken, Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Aydıner Kalacı’ da doçentliğe yükseldi.
 
Akademisyenliğin zor bir meslek olmasına rağmen aynı zamanda saygın ve keyifli bir iş olduğunu ifade eden Rektör Canda “Eğitim statik bir alan değil, dinamiktir. Yeni fakülteler, yüksekokullar, meslek yüksekokulları kurmaktayız. ülkemizin çok sayıda profesör, doçent ve öğretim görevlisine gereksinimi vardır. Arkadaşlarımızın yapmış oldukları çalışmaların, ülkemize ve üniversitemize katkı sağlayacağına olan inancım tamdır. Kariyerlerinde bir adım daha ilerleyen çalışma arkadaşlarımı yürekten kutluyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz