Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

DP’den Gönüllüler Derneğine Ziyaret…

21 Şubat 2009 Cumartesi, 12:45
DP’den Gönüllüler Derneğine Ziyaret…

Siper: Antakya halkı kime oy vereceğini iyi bilir…
 
Demokrat Parti (DP) Antakya Belediye Başkan Adayı Mehmet Siper ve beraberindekiler Antakya Gönüllüler Derneğini ziyaret etti.
 
Gerçekleşen ziyarette konuşan Antakya Gönüllüler Derneği Başkanı Tahir Dönmezer, Antakya’nın şehir görünümünde  bir şehir olduğunun altını vurgulayarak, güvenlik, ulaşım, trafik, sağlık hizmetleri, hava kirliliği, eğlence, konut, sosyal hizmetler gibi sorunlarının olduğunu ve şeffaf belediyecilik, yerel sanayicilerimiz desteklenmesi konusunda, helikopter pisti, projelerin devamlılığı, belediye hizmetlerinde halka sağlanacak kolaylıklar kaldırım işgalleri ve kaldırımda açıkta satılan gıdalar, alternatif programlarını, turizmin geliştirilmesi projelerinin olması gerektiğini söyledi.
 
Daha sonra söz alan DP Antakya Belediye Başkan Adayı Mehmet Siper, Antakya’nın çağdaş bir seviyeye gelmesi için ekibiyle birlikte çalışacağının altını çizerek, başta trafik olmak üzere Antakya’nın tüm sorunlarını yakından bildiğini ve çözmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi.
 
Siper; Antakya halkının kime oy vereceğini iyi bildiğini belirterek, ”Antakya halkı bugüne kadar çoğu siyasetçiyi denedi, şimdi bu işi bilen dürüst insanları denemesi lazım. Ben ve ekibim dürüstlüğümüzle, Antakya’ya verdiğimiz çabalarla hep halkın yanında olduk olmaya da devam edeceğiz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz