Doğa için çal konseri 9 Haziran’da…

06 Haziran 2014 Cuma, 21:33

Çevre sorunlarına dikkat çekmek üzere Fırat Çavaş önderliğinde gönüllü sanatçılardan oluşan ve halkla bir araya gelerek şarkılar seslendiren, Sosyal Medya aracılığıyla Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi oluşturan ‘’DOĞA İÇİN ÇAL’’ grubu 5 Haziran Dünya çevre gününde Antakya’ya geliyordu.

Ancak yoğun yağış nedeniyle gerçekleştirilemeyen konser 9 Haziran Pazartesi gününe ertelendi. Konser 9 Haziran Pazartesi günü, Sümerler Anfi Tiyatro’da saat 20’de gerçekleşecek.

Yaptığı Kültürel ve Sanatsal etkinlikler ile isminden söz ettiren MC 1100 Organizasyonu öncülüğünde Antakya’da olacak grup günün anlam ve önemine uygun bir şekilde Antakya Çevre Koruma Derneği katkılarıyla ve etkinliğe katılan çevre gönüllüleri ile güne fidan dikimi ile başlayacaklar.

 

Bir ağaclar.net projesi olan “DOĞA İÇİN ÇAL “ müzik kullanılarak Dünyamızın içinde olduğu bu sıkıntılı günlerde önemli konulara dikkat çekmek için ortaya çıkmış ve bunu da başarmış bir gurup olarak dikkatleri üzerine çekiyor.Türkiye ve Dünya’nın çeşitli yerlerinden sanatçıların bir araya gelerek seslendirdikleri Divane aşık gibi,Uzun ince bir yoldayım,Gesi bağları,Çemberimde gül oya,Selvi boylum al yazmalım ve Bitlis’te beş minare gibi eserleri seslendiren grup herkesin büyük beğenisini kazandı.

MC 1100 Organizasyonu yetkilileri,  DOĞA İÇİN ÇAL grubunun müzisyenleri ve Antakya Çevre Koruma Derneği üyeleri Çevre duyarlılığı olan tüm Vatandaşları fidan dikimine ve aynı günün akşamı gerçekleşecek olan konsere gelmelerini temenni ettiklerini ifade ettiler.

 

9 Haziran Pazartesi günü DOĞA İÇİN ÇAL ekibi ile fidan dikimi ve Sümerler Amfi tiyatrodaki konseri kaçırmak istemeyenler her türlü bilgi için MC 1100 organizasyon yöneticisi Murat Et ile 0 533 337 42 07 nolu telefondan irtibata geçebilirler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz