Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

Dinçdemir: ”En Az Gol Yiyen Takım Olacağız”

22 Temmuz 2011 Cuma, 09:30
Dinçdemir: ”En Az Gol Yiyen Takım Olacağız”

Spor Toto 3. Lig takımlarından Hatayspor’un kaleci antrenörü Seyit Dinçdemir, sezonda en az gol yiyen takım olacaklarını söyledi. 
 
 
Dinçdemir, yaptığı açıklamada, bu yıl Hatayspor’un filelerini Murat Sarı, Burak Göçkün, Hakan Acar ve Osman Gürbüz’ün koruyacağını belirtti. 
 
 
Sistemli ve sıkı bir çalışma ortaya koyarak sezona hazır gireceklerini ifade eden Dinçdemir, ”ünyespor’dan transfer ettiğimiz Murat Sarı, deneyimli bir kaleci, çalışmayı seven, takıma ağabeylik yapabilecek bir oyuncumuz. Karsspor’dan transfer ettiğimiz Hakan Acar da aynı şekilde tecrübeli bir futbolcu. Burak Göçkün ve Hatayspor’un altyapısından yetişen Osman Gürbüz’ün ise gelecekte kendilerinden söz ettireceklerine ve başarı sağlayacaklarına inanıyorum” dedi. 
 
Dinçdemir, tüm takımların kaleci konusunda sorunları bulunurken kendilerinin şanslı olduğunu kaydetti. 
 
 
 
Yardımcı antrenör Gökhan Beklemiş ise, 17 Temmuz Pazar günü kendi tesislerinde başladıkları çalışmalarını, 4 Ağustos Perşembe gününe kadar günde çift antrenmanla sürdüreceklerini daha sonra sporculara izin verileceğini, 9 Ağustos Salı günü de ikinci etap çalışmaları için Bolu’ya gideceklerini bildirdi. 
 
 
 
Beklemiş, 10 yeni transferle kadroyu güçlendirdiklerini, hedeflerinin bir üst kümeye yükselmek olacağını belirterek, taraftarların kendilerine güvenmelerini ve destek vermelerini istedi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz