Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Devlet Hastanesi 23 Nisan Etkinliği

23 Nisan 2012 Pazartesi, 12:33
Devlet Hastanesi 23 Nisan Etkinliği

Antakya Devlet Hastanesi’nde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı etkinliğinde Hastanede tedavi gören çocuklar doyasıya eğlendi.Antakya Devlet Hastanesi tarafından düzenlenen etkinliğe hastane yetkilileri, Hastanede tedavi gören çocuklar ve aileleri katıldı.

 

 

çocukların hazırladığı şiirlerin ve ıstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kutlamada, Böbrek yetmezliği nedeniyle yaklaşık 7 yıldır diyalize bağlı yaşayan aynı zamanda Kalp, Kemik Erimesi ve Anemi hastalıklarıyla da mücadele eden 12 yaşındaki Mehmet Kılınç’ın okuduğu ’23 Nisan’ konulu şiiri büyük alkış topladı.

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı’nın tüm çocukların bayramı olduğunu belirten Mehmet Kılınç, “Böyle bir etkinlik bizim için çok güzel. Diyalize bağlı bir yaşam bizleri çok etkiliyor, akranlarımız gibi oynayıp koşamıyoruz, çocukluğumuzu yaşayamıyoruz.

 

Her 23 Nisan’da sınıf arkadaşlarım etkinliklere katılırken,Ben Hastaneye gelip tedavi olmaya çalışıyorum.  23 Nisan çocuk Bayramı’nı kutladığımız için çok mutluyum.” diye konuştu.Etkinlikte çocuklara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz