Denge hukuk derneği Çanakkale şehitlerini andı…

18 Mart 2015 Çarşamba, 10:59
Denge hukuk derneği Çanakkale şehitlerini andı…

Denge Hukuk ve Düşünce Derneği Başkanı Avukat Muhammet Çakır, Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Çakır, Çanakkale Zaferinin tarihe altın harflerle yazıldığını ifade ederek, mesajında şu görüşlere yer verdi, “Çanakkale Zaferi, vatan topraklarını korumak için şahlanan bir milletin bağımsızlığının ve egemenlik aşkının ibret verici kahramanlık destanıdır. Tarihimize altın harflerle yazılan bu büyük destan, eşsiz bir zaferdir.
Her zaman gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır.
Bu duygularla, Çanakkale Zaferi’nin 100 yıldönümünü kutluyor; bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz