Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Demokrasi şehitleri anıldı…

19 Temmuz 2013 Cuma, 16:42
Demokrasi şehitleri anıldı…

Geçtiğimiz günlerde hayatlarını birleştiren ıpek ve Berkan’ın kına törenlerinde bir ilk yaşandı. 14 Temmuz’da Dursunlu’da şerifin Yeri’nde, Doğan Müzik’in davul şovu eşliğinde gerçekleşen kına töreninde genç çiftin sevenleri onları yalnız bırakmadı… Antakya’nın sevilen simalarından Adnan- Sevgi Irmak çiftinin kızları ıpek ile Suphi- Münire Karanfil çiftinin oğulları Berkan bu özel günlerinde misafirleriyle mutluluklarını paylaştılar. 
 
DEMOKRASı şEHıTLERı HER YERDE ANILIYOR
 
Kız babası Adnan Irmak’ın talebi üzerine Kına Töreni’ nde bir ilk yaşandı. Gezi Parkı Olayları’nda yitirdiğimiz Hataylı hemşerilerimiz Abdullah Cömert ve Ali ısmail Korkmaz başta olmak üzere tüm demokrasi şehitleri için saygı duruşunda bulunuldu. Tüm misafirlerce ayakta alkışlanan bu uygulama bir ilk olması münasebetiyle de takdir topladı. 
 
AşKTAN öLMEğE BENZER DEVRıMCı OLMAK
 
Konuya ilişkin konuşan kız babası Adnan Irmak; “ En mutlu günümde kızımı evlendirirken bile; hayatının baharında katledilen demokrasi şehitlerimizin acısını yüreğimin en derin yerinde hissediyorum. Allah rahmet eylesin mekânları cennet olsun.” Dedi. 
Hatay’da kına töreninde gerçekleşen bu saygı duruşu; Hataylıların şehitlerine nedenli sahip çıktığının göstergesi olarak görülürken, bazı konukların “Aşktan ölmeye benzer devrimci olmak” söylemi yaşananları özetler nitelikteydi. 
 
Son olarak doyasıya eğlenen çift sonraki gün Prenses Düğün Salonu’ da düğünlerini gerçekleştiler. Coşkulu bir atmosferde gerçekleşen düğün Töreni gece geç saatlere kadar sürdü. Biz de Asya Medya (Asya Gazetesi ve Asya Radyo) olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz