Son Dakika
24 Haziran 2018 Pazar

Deliban Arslanhan’ a Kuran hatmi…

28 Ocak 2013 Pazartesi, 14:04
Deliban Arslanhan’ a Kuran hatmi…

Harbiye’deki turistik tesislerden De Liban’ın sahibi Tekin Arslanhan geçirdiği hastalığa yenik düştü. Genç işadamı Tekin Arslanhan’ın kızamık hastalığı sonucu fenalaştığı vekaldırıldığı hastanede kurtarılamadığı öğrenildi. Tekin Arslanhan geçtiğimiz günlerde doğum yeri Merkeze bağlı Turfando Köyü’ nde toprağa verildi. Asya Gazetesi olarak, genç yaşta(42) vefat eden merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine yakınlarına başsağlığı dileriz.
 
Harbiye De Liban Tesisleri sahiplerinden Tekin Arslanhan’ın ruhuna Kur’an hatmi yapıldı. Geçtiğimiz günlerde geçirdiği ani rahatsızlık sonucu tedavi altında iken yaşamını yitiren Tekin Arslanhan için De Liban tesislerinde Kur’an hatmi yapıldı. Kur’an hatmine Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, ıl Emniyet Müdürü Rağıp Kılıç, ıl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Başoğlu, Harbiye Belediye Başkanı Hikmet Karaali, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Genç yaşta vefat eden Tekin Arslanhan’a Asya Gazetesi olarak bir kez daha Allahtan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz