Defne’de samimi toplantı…

27 Ekim 2014 Pazartesi, 11:05

Defne Belediyesi’nde Meclis Üyelerinin ve Belediye’ye bağlı birim müdürlerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı yapıldı.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman başkanlığında gerçekleşen toplantı Subaşı’nda bulunan ek hizmet binasında gerçekleşti.

Müdürlerin kendi birimlerine ait çalışmalarla ilgili bilgi vermesiyle başlayan toplantıda Belediye’nin kurulduğu günden bu yana geçen 7 aylık süreçte yapılan çalışmalarla ilgili durum değerlendirmesi yapıldı. Defne Belediyesi Stratejik Plan çerçevesinde yürütülen faaliyetlerin incelenmesinin ardından, devam eden süreçte uygulamaya konulacak çalışmaların planlaması yapıldı.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman toplantıyı sonlandırırken, “Belediyemizin atanmış ve seçilmiş tüm yetkililerinin, ilçemiz ile ilgili kararlara katkıda bulunmasını istiyoruz. Bizim belediyecilik anlayışımızda hiçbir zaman ‘ben bilirim’ yaklaşımı geçerli olmamıştır. İlçemizi daha yüksek standartlara taşımak, doğal güzelliklerini koruyarak çağdaş bir kent görünümüne kavuşturmak ve yaşanılası bir ortam sağlamak için hep birlikte gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz”dedi.

Toplantıda ayrıca akıllı enerji konusunda uzman kişilerce brifing verildi; belediyelerde enerji tasarrufu yöntemleri ve kentlere uygulanış şekilleri anlatıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz