Defne temizleniyor…

21 Ocak 2015 Çarşamba, 15:34

Defne Belediyesi “Temiz Defne Temiz Gelecek” sloganı ile başladığı temizlik işlerinde her gün çıtayı biraz daha yükseltiyor.
Defne Belediyesine ait temizlik ekipleri Meydan, bulvar, ana caddeler ve sokaklarda etkili temizlik işlemlerine hız verdi. Defne ilçesinin birçok sokak ve caddesi detaylı temizlikten geçirildi.
Daha temiz bir Defne için yoğun çaba sarf ettiklerine vurgu yapan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman “yeni iş makineleri kullanarak insan gücünün yanı sıra teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek temizlik işlerimizin kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz. Ekiplerimiz cadde sokak, bulvar ve meydanlarda etkili bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar. Defne Halkının temizlik konusunda hak ettiği, layık olduğu hizmet kalitesine ulaşana ve bu kaliteyi standart hale getirene kadar çalışacağız” dedi.
Sümerler, Armutlu, Elektrik ve Akdeniz mahalleleri yansıra Uğur Mumcu Bulvarı, Alen alanı ve lazkiye caddesinde yeni iş makineleri ile yapılan temizlikten sonra birçok vatandaşın olumlu tepkileri ile karşılaşan temizlik ekipleri halkın beğeni ve takdirini topladı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz