Defne Hızla Yenileniyor…

24 Şubat 2015 Salı, 11:23

Defne Belediyesi yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Defne genelinde sürdürülen çalışmalar, yağışların azalmasıyla birlikte hız kazandı.
Defne Belediyesi yetkilileri tarafından verilen bilgiye göre son dönemde yoğunluk kazanan yol çalışmaları şöyle:
Harbiye Mahallesi Darmaşta kesiminde kanal açma çalışmalarıyla birlikte eski plastik büzlerin yerine yeni beton büzler döşeniyor. Ayrıca kanal çalışmaları sırasında ızgara döşeme işlemleri de devam ediyor. Subaşı – Baltacık mevkiinde de büz döşeme çalışmaları hız kazanmış durumda.
Sümerler Mahallesi Harbiye Caddesi üzerinde çeşitli noktalarda yol bakım onarım çalışmaları sürerken, yine Sümerlerde Merdivenli Sokakta beton zemin düzeltme ve yenileme çalışmaları yapılıyor. Akdeniz Mahallesi ve Şükrü Güçlü Köprüsü civarında da yol bakım ve onarım çalışmaları yoğun olarak sürüyor.
Ayrıca yapılan açıklamada Güneysöğüt Bedi Sabuncu İlk ve Orta Okulu bahçesinde, tehlikeye neden olacak derecede eğilmiş olan ağaç dallarının öğrencilere ve çevre binalara zarar vermesini engellemek amacı ile budama ve düzeltme işlemlerinin de Defne Belediyesi ekipleri tarafından tamamlandığı belirtildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz