Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Defne Hastanesinden Resim Yarışması…

17 Nisan 2009 Cuma, 09:54
Defne Hastanesinden Resim Yarışması…

Antakya Defne Hastanesi;çocukların sağlıklı yaşama bakışlarını ve sağlıklı yaşamı gündeme getirmelerini ,kişisel yetenekleri ile sanata olan yatkınlıklarını açığa çıkarmak, kendilerini ifade edebilme şansını bulmalarını sağlamak ve bunu geleneksel hale getirmek amacı ile resim yarışması düzenleyecek.
 
“Sağlıklı Yaşam”konusunun işleneceği resim yarışmasında amaç çocuklara sağlıklı yaşamak için neler yaptıklarını ve yapmaları gerektiğini düşündürmek olacak. Yarışma merkez ,belde ve köy okullarının katılımıyla 7-11 yaş arası çocuklar arasında olup ; 25 Nisan 2009 Cumartesi günü Defne Hastanesinde yapılacak törende yarışmacılara ödülleri sunulacaktır.
 
1.Olan yarışmacıya 500 Tl ,2.ye 250 Tl , 3.ye 100 Tl sunulup ilk 10’a giren yarışmacılara mansiyon ödülleri verilecek. çocuklar geleceğimizdir ; sağlıklı çocuk sağlıklı gelecektir diyerek bu kapsamda ki Sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini belirten Defne Hastanesi yetkilileri tüm çocukların bu yarışmaya katılımlarının sağlanmasını istediler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz