Defne Belediyesi okulları temizliyor…

22 Ekim 2014 Çarşamba, 10:35

Bölge genelindeki okullarda temizliğe ağırlık veren Defne Belediyesi Temizlik İşleri Ekipleri, çocuklara daha hijyenik bir ortam sağlanması amacıyla çalışmalarını hızlandırdı.
Okul bahçeleri ve yakın çevresi kapsamlı bir şekilde temizlenirken; ağaçların gelişimlerini kuvvetlendirmek ve görüntüsüne form vermek için budama çalışmaları ve otların kesilmesi işlemleri devam ediyor.
Defne Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Cemil Şükrü Çolakoğlu İlkokulu ve Sümerler Ortaokulu’nda yapılan temizlik ve bakım çalışmalarının periyodik olarak tüm okullar için uygulanacağı belirtildi. Ayrıca okul müdürleri ve okul aile birlikleri ile ayrı ayrı görüşmeler yaparak ihtiyaçları dinleyen Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın talimatı ile okullara destek vermeye devam edileceği ifade edildi.
Çocuklar için eğitimin yanı sıra oyun ve sosyalleşme alanı olan okullarda hijyenin sağlanması amacıyla temizlik maddeleri yardımı ile ilgili bir de kampanya hazırlığında olduklarını açıklayan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, projenin Defne İlçesindeki tüm okulları kapsayacağını belirtti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz