Son Dakika
17 Ekim 2018 Çarşamba

D-Smart Hatay’da da tercih ediliyor…

25 Eylül 2014 Perşembe, 14:46

D-SMART TÜM TÜRKİYE’Yİ OLDUĞU GİBİ
HATAYLILARI DA SEVİNDİRDİ

D-Smart, yaptığı teknolojik yatırımlar ve kampanyalarla D-Smart kullanmanın avantajlarını yaşatmaya devam ediyor. Konuya ilişkin yapılan açıklamada “D-Smart; dünyanın dört bir yanından 67’si HD, 500 kanalı, tüm Türkiye’de olduğu gibi, tüm Hataylıların da evlerine getiriyor” denildi.

Türkiye’nin yenilikçi dijital platformu D-Smart, Rusça, Arapça, Almanca, İngilizce ve daha birçok dilde 67’si HD 500 kanalı evlerinize getiriyor. Belgeselden spora, muzik kanallarından çocuk kanallarına, ulusal kanallardan yaşam kanallarına birçok kanalın yer aldığı artık D-Smart medeniyetler şehri Hatay’da ilgi odağı oldu..

“ Üstelik 2. Çanak Anten Kurulumu Bedava”

D-Smart yetkilileri yayınladıkları basın bülteninde “67’si HD,500 kanalı izlemek için, Türksat çanağına ek olarak Hotbird çanağı kurulması yeterlidir. Bu kampanya kapsamında ikinci çanak anten ve ikinci çanak dış kurulum bedeli ücretsiz olup; kampanyadan yararlanmak için, 30 Eylül tarihine kadar 24 ay taahhüt verilerek ya da 2 yıllık peşin ödemeli olarak HD veya HD+ paket alması gerekmektedir.” açıklamasında bulundular.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz