Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Çözümü, Yerinde Buluyoruz…

22 Şubat 2012 Çarşamba, 08:28
Çözümü, Yerinde Buluyoruz…

ıl idare şube müdürleri toplantısı, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz başkanlığında, Hassa’da yapıldı.
 
 
ımam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Vali Lekesiz, sorunları yerinde tespit etmek amacıyla tüm ilçelerde gerçekleştirdikleri toplantılarda, sorunların çözüm yollarını da yine yerinde bulduklarını söyledi.
 
 
 
Tüm kurum ve kuruluş müdürleri ile ilçede bulunduklarını belirten Lekesiz, ”Barış ve Hoşgörü kenti olan Hatay’ı ve ilçelerini her yönü ile geliştirmeliyiz. Devletin millete hizmet ettiği bir anlayışı yerleştirmeliyiz. Devletin en önemli görevi milletin refahını ve mutluluğunu yükseltmektir” dedi.
 
 
 
 
Lekesiz, Hassa-Dörtyol arası yapılacak karayolunun ve açılacak tünelin takipçisinin öncelikle Adalet Bakanı Sadullah Ergin, il milletvekilleri ve işadamları olduğunu vurgulayarak, Hassa’nın makus talihinin karayolunun faaliyete geçmesiyle değişeceğine inandığını ifade etti.
 
 
 
 
 
Kaymakam Bülent Tekbıyıkoğlu da bu tür toplantılardan olumlu sonuçlar elde ettiklerini bildirerek, ”Gelişen dünya şartlarının gerisinde kalmamak ve gelişmelere ayak uydurmak zorundayız. Yönetim anlayışımız, hürriyet, mülkiyet, adalet ve emniyet paydaşlarını içine alan, katılımcı ve saydam olmalıdır” diye konuştu.
 
 
 
 
Konuşmaların ardından kurum müdürlerinin 2011 yılı faaliyet raporlarını sunduğu toplantıda, 2012 yılı hedefleri de açıklandı.
 
 
 
Toplantıya ıl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Başoğlu, Emniyet Müdür Vekili Ali Keskin, il idare şube müdürleri, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve muhtarlar katıldı. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz