Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Çocukların Hevesi Kursağında Kaldı…

14 Şubat 2012 Salı, 09:01
Çocukların Hevesi Kursağında Kaldı…

Yaklaşık 2 aydır devam eden yağışların ardından gelen güneşli havaların tadını çıkarmak için parka giden minik çocuklar, eğlenmek için gittikleri parkın sular altında kaldığını görünce hevesleri kursaklarında kaldı. Kimi çocuklarda deniz bisikleti sürer gibi bisikleti ile göletin içine daldı.
 
 
 Asi Nehri kıyısındaki Dostluk Parkı’na Antakya Belediyesi tarafından yapılan çocuk parkına yağışlar düşünülerek su gideri konulmamış olması ve yağışlı havaların ardından, günlerdir yağmur yağmamasına rağmen, çocuk parkında oluşan göletin ekiplerce tahliye edilmemesi vatandaşların tepkilerine neden oldu.
 
 
Bu duruma tepki gösteren bazı çocuklu aileler, “çocukları dışarı çıkarmak için günlerdir havaların düzelmesini bekliyorduk. Havalar düzelmesini fırsat bilerek çocuklarımızı parka getirdik ama karşı karşıya kaldığımız manzarayla şoke olduk. Nehre bu kadar yakın bir alanda oluşturulan çocuk parkına bir su giderinin düşünülmemesi bir mühendislik harikası! buranın projesini çizen mühendis, aldığı hiçbir kuruşu hak etmiyor. Belediye yetkililerinden, bir çocuğun dahi yapmayacağı bu hatayı bir an önce düzeltmelerini bekliyoruz.” şeklinde konuştular. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz