Civil Antakya’da…

02 Nisan 2015 Perşembe, 13:21

Türkiye genelinde 75 bin 800 metrekare alan üzerinde 48 mağazada franchising olmaksızın tamamı kendi himayesinde ki şubeleriyle hizmet veren Civil Çocuk Giyim; 1,500 metrekarelik Antakya şubesini de hizmete açmaya hazırlanıyor. Cadde mağazacılığı ile faaliyet gösteren Civil, Anadolu’da ilk kez Antakya’da Primemall alışveriş merkezinde şube açıyor. 600 markanın 10 milyon çeşit ürününü kaliteli ve modern alışveriş imkânı ile sunan Civil, 15 kişilik geniş hizmet kadrosuyla Antakya halkı ile buluşmaya hazırlanıyor.

 

4 Nisan Cumartesi günü palyaço, animasyon gösterileri ve sürpriz sanatçıların yer alacağı açılışta çocuklar için birbirinden özel hediyeler dağıtılacak. Saat 14.00’te gerçekleşecek olan açılışımızın ardından 15.00’te çocuk modasının birbirinden şık örneklerinin sergileneceği “Mavi Şirinler Kreşi ile Çocuk Defilesi” düzenlenecek.

 

Mülayim tiplemesiyle ün kazanan ünlü şovmen Cengiz Çimen; sunumuyla, gerçekleşecek olan açılışa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Valisi Ercan Topaca ve Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu’da katılacak.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz