Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar

Civelek Soruları Yanıtladı

22 Haziran 2012 Cuma, 16:53
Civelek Soruları Yanıtladı

ıskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf H. Civelek, basın mensuplarıyla bir araya gelerek, sorularını yanıtladı.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Briç Kulübü’nde düzenlenen toplantıda Belen ve Hakkari Dağlıca mevkiinde terörist saldırıda askerlerimizin şehit olması ve yaralanmasından duyduğu üzüntüyü belirten Belediye Başkanı Civelek, terör sorununun mutlaka çözülmesi gerektiğini ifade etti.
 
 
 
Toplantıda basın mensuplarının sorularını cevaplaya Başkan Civelek, toplumsal huzur ve adaletli gelir dağılımının önemine değinerek, “Birbirimizi ayırmadan, sevmemiz gerek. ımarda, ihalede, davranışlarda herkese eşitiz. çifte standart uygulamadık. Herkese eşit davrandık. Hayatım boyunca insanla uğraşmadım. ınsanla uğraşırsan iş yapamazsın. ış yapmak için uzağa bakmak, adaletli olmak, insanı sevmek gerek” dedi.
 
 
 
önce adaletli bir ıskenderun düşüncesiyle, 20 yıldır hizmet almayan tepe mahallelere hizmet verildiğini anlatan Belediye Başkanı Dr. Yusuf H.Civelek, borca rağmen su parasında indirim yapıldığı anımsatarak, göreve geldiğinin 25. günü içmesuyu sorununun çözümü amacıyla çalışmaya başlandığını, ortada uygulanabilir bir proje olmadığını, ıller Bankası ve DSı ile görüşülerek, yeni bir proje ve detaylı şartname hazırlandığını anlatan Başkan, çeşitli aşamaların ardından çalışmanın başladığını söyledi.
 
 
 
Belediye olarak ilçe genelinde yaptıkları tüm çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgiler veren Başkan Civelek, çalışmaların ekrana yansıtıldığı toplantıda, dünyanın önündeki en büyük sorunun çevre sorunu, kuraklık, susuzluk ve açlık olduğunu ifade ederek, “Elimizdeki kaynakları en tasarruflu şekilde kullanmamız gerek.” dedi
 
 
 
ıskenderun’da demokratik bir ortamda herkesin sözünü rahatça ifade ettiğini, esnafın huzurla çalıştığını belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, e-belediye hizmetine geçildiğini, belediyenin 4441939 numaralı çağrı merkezinin aranarak, her türlü istek ve şikayetin iletilebileceği, borcun çok güvenli bir şekilde online ödenebileceğini kaydetti.
 
 
 
ıskenderun’un beş yıldızlı otellere ihtiyacı olduğu sözünü yineleyen Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak gerektiğini kaydetti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz