Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Çinçin ATSO’ ya adaylığını açıkladı…

11 Aralık 2012 Salı, 21:38
Çinçin ATSO’ ya adaylığını açıkladı…

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet çinçin, ATSO’ ya adaylığını açıkladı. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’ na en güçlü adaylardan biri olan mevcut başkan Hikmet çinçin; Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’ a son kez aday olacağını ifade etti. ATSO Başkanı Hikmet çinçin açıklamasında aynı zamanda, geçtiğimiz günlerde Başkanlığa adaylığını duyuran Mehmet Kılıçlar’a başarılar diledi.
 
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet çinçin, konuşmasında “Yürütmekte olduğum Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlık görevime son kez aday olduğumu kamuoyuna açıklamak isterim” ifadesine yer verdi.
 
Sadece Hatay’ a ve Antakya’ ya hizmetin konuşulduğu bir seçim geçmesi, seçim sonucunun Hatay halkına ve tüm ticaret erbabına faydalı olacak şekilde nihayetlenmesi ve Türkiye’deki tüm odalara örnek teşkil edecek şekilde olması en büyük temennimdir şeklinde görüş bildiren Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet çinçin, “Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak yönetim kurulu üyelerimizle beraber hazırladığımız seçim planı ve programımızla ilgili detaylı bilgilerin yer alacağı basın toplantısı tarafımızdan ilerleyen günlerde yapılacaktır.” Dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz