Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

CHP’den Savaş Karşıtı Ziyaret…

31 Ağustos 2013 Cumartesi, 09:48
CHP’den Savaş Karşıtı Ziyaret…

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay Milletvekilleri Hasan Akgöl ve Mevlüt Dudu Hatay’ın Kırıkhan ve Bağlı köylerine ziyarette bulundu.
 
Cumhuriyet Halk Parti örgütlerinin harıl harıl çalıştığını ifade ederek sözlerine başlayan CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl “ülkemizde ve bölgemizde kurulan tezgâhı bozmak bu ülkede yaşayan herkesin boynunun borcudur.  Milletvekili arkadaşım Mevlüt Dudu, Parti ıl ve ılçe örgütleri ve Aday adaylarımızla Kırıkhan ilçe örgütümüzü ziyaret ettik” dedi.
 
Kırıkhan Küçük Sanayi sitesinin ziyaretinin ardından vatandaşlarla bir araya geldiklerini ve gündeme dair toplantılar yaptıklarını belirten CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl “özellikle son birkaç gündür artık açıkça Suriye’ye müdahale biçiminin kamuoyunda tartışıldığı bir atmosferde yaptığımız bu ziyarette, savaşın her türüne karşıyız. Bu müdahaleden bölge halkları zarar görür. Burada yaşanacak bir sıcak çatışma yıllarca sürecek bir iç çatışmanın fitilini ateşleyebilir” diye konuştu. Cumhuriyet Halk Partisi olarak müdahalenin Ortadoğu’da ki krizi derinleştirmekten başka hiçbir işe yaramayacağını düşündüklerini ve tezkere hayır cevabı vereceklerini dile getiren Milletvekili Hasan Akgöl “ Kırıkhan’da gün boyu yaptığımız çalışmalarda hem aday adaylarımız kendilerini halka tanıtma olanağı buldu. Hem de bizler son sürece ilişkin görüşlerimizi ilk elden hemşerilerimize anlattık” diyerek açıklamalarını sonlandırdı.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz