CHP’ ye katılımlar sürüyor…

14 Ocak 2011 Cuma, 13:34
CHP’ ye katılımlar sürüyor…

Daha önce CHP’den istifa eden belediye eski meclis üyesi ve eski başkan vekili Mişat Serin, beraberinde Ali Nural, Servet Arap, Nizam özen ve  kalabalık bir grupla CHP Samandağ ilçe binasına giderek törenle tekrar CHP’ye katıldı. Katılım töreninde Serin’e rozeti Samandağ ılçe başkanı Fırat Yılmaz taktı.
 
Serin, CHP’ye katılım töreninde yaptığı açıklamada şöyle dedi “Bizler Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu yeni dönemdeki sürecine katkı yapmak için buradayız. Biz inanıyoruz ki CHP, parti içi demokrasi, şeffaflık ve hukukun egemen olduğu bir anlayışla iktidar yürüyüşünde başarılı olacaktır. Günümüz Türkiye’sinde sadece söylemek de  değil, uygulamada da gerçek demokrasiyi hukukun üstünlüğü, eşitlikçi bir anlayışla insanlara sahip çıkmayı, bir vizyon olarak ortaya koyup hayata geçirebilecek tek siyasi oluşumun yeni anlayış ve politikalarıyla Cumhuriyet Halk Partisi’dir. CHP çatısı altında yer almayı demokrasiyi, insan haklarını benimsemiş, kendisini mutlu ve özgür hisseden, geleceğe güvenle bakan bireylerden oluşmuş bir toplum inşa etmek için görev olarak algılıyoruz.”
 
Mişat Serin’le hiçbir kırgınlık olmadığını söyleyen Samandağ CHP ılçe başkanı Fırat Yılmaz “Parti meclisi ile yapılan seçimlerden sonra partiye yoğun katılımlar oldu ve katılımlar hala sürüyor.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz