CHP Hızla Büyüyor…

14 Ocak 2014 Salı, 10:04
CHP Hızla Büyüyor…

Hatay’ın Yeni kurulan Defne ilçesindeki CHP ilçe örgütüne kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların sayılarının her geçen arttığı belirtildi.

Yeni atanan Yönetim Kurulu, kısa süre içerisinde açtıkları parti binasında yoğun çalışmalara imza atarken geçtiğimiz Cumartesi günü toplu üye kayıt duyurusu yaparak çok sayıda üyenin partiye kaydını gerçekleştirdi.
Halkın yoğun ilgisiyle başlayan üye kayıtları geç saatlere kadar sürdüğünü ifade eden Defne CHP ilçe Başkanı Mehmet Gönenç, tüm yönetimin görev aldığı üye yazılımında gelenlerin bekletilmeden kayıtları yapıldı.

CHP Defne ilçe başkanı Mehmet Gönenç “Defne’nin her kesiminden insanlarımızın gerçekleştirdiği bu katılımlar sorumluluğumuzu daha fazla arttırıyor. Cumhuriyetimizin geleceği için CHP çatısı altında birlik ve beraberlik içinde mücadele etmemiz gerekiyor. Partimize üye olmaya gelen arkadaşlarımız bu mücadelemizde yanımızda olmak için CHP ‘ye katılmışlardır. Her geçen gün güçleniyoruz” dedi.

Türkiye’nin 12 yıldır AKP’nin yanlış politikaları sonucu karanlığa gittiğini öne süren Mehmet Gönenç, “Bu tehlikeli gidişe dur demek ve çağdaş aydınlık yarınlara ulaşmak için tek alternatif CHP’dir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bu iktidara karşı mücadelemizde tüm Defne halkını yanımızda görmek istiyoruz. Sizlerle omuz omuza vererek bu iktidarı alaşağı edeceğiz Birlikte yürüteceğimiz bu mücadele AKP yönetimine son verecektir. Bugün gösterdiğiniz birlik ve beraberlik ile 30 Mart sabahı bu gerici iktidarı sandıklara gömeceğiz.”diyerek üye olanlara ve emeği geçenlere teşekkür etti.

300 kişinin kaydının yapıldığını belirten Başkan Gönenç, bundan sonrada üyelik kayıtlarının devam edeceğini üye olmak isteyenlerin istedikleri zaman parti binasına gelip kayıtlarını yapabileceklerini söyledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz