Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

CHP Gençlerle Buluştu…

23 Şubat 2011 Çarşamba, 09:54
CHP Gençlerle Buluştu…

Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe gençlik kollarının gençlerin sorunlarını ve partiye bakış açılarını dinlemek üzere Merkez ılçe Gençlikten sorumlu Başkan Yardımcısı Coşkun Sönmez tarafından düzenlenen toplantıya ıl Başkanı Av. Murat Hayzaran, M.ılçe Başkanı Av. Mevlüt Yeşildağ , örgütlenmeden Sorumlu ıl Başkan Yardımcısı Av. Servet Mullaoğlu ve yöneticiler katıldı.
 
 
 Gençlerin beklenenden daha yoğun ilgi gösterdiği toplantıda gençlerin sorunlarına çözüm arayışları, parti içi siyaset ve gençlerden oluşacak komisyonlarla ilgili bilgiler verildi. Komisyonlarda aktif olarak çalışacak gençlerin görüşleri alınarak güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi gençliği yaratılması yönünde çalışmalara hız verildi.
 
 
 
Gençlikten Sorumlu ılçe Başkan Yardımcısı Coşkun Sönmez tarafından yapılan açıklamada gençliğe yönelik yapılan çalışmaların daha sık yapılıp daha duyarlı ve aktif siyasette yer alacak bir gençlik oluşturmayı hedeflediklerini açıkladı.
 
 
 
Coşkun Sönmez toplantıların her hafta düzenli olarak gerçekleştireceklerini ve gelen her gencin yanlarına arkadaşlarını da katarak toplantılara katılacaklarını bildirdi. Gerçekleştirilen toplantıların sonucunda gençliğin saha çalışmalarına başlayacağını ve mahalle temsilcilerinden apartman temsilcilerine kadar örgütlenmiş bir gençlik oluşturmayı amaçladıklarını bildirdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz