CHP Defne Açılışı…

30 Ocak 2014 Perşembe, 10:35
CHP Defne Açılışı…

Yerel seçimlere hızlı bir giriş yapan ve sahada çalışmalarını sürdüren CHP ılçe teşkilatı yeni binasını pazar günü büyük bir kalabalığın katılımıyla açıyor.

Yeni kurulan Defne ilçemizde CHP Defne ilçe örgütü 30 Mart ta yapılacak yerel seçimler için yoğun bir çalışma sürecine devam ediyor.
ılçe Başkanı Mehmet Gönenç hedeflerinin yerel seçimlerde Defne ilçesinin en yüksek oyları alarak Türkiye’de örnek bir ilçe haline getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Bu çalışmaların daha verimli olabilmesi için parti binasına ihtiyaç duyulduğu ve ilk etapta yapılan çalışmalarla sağlandığını bundan sonra çalışmaların aralıksız bir şekilde parti binasında yapılabileceğini belirten Gönenç “şimdi yeni yerimizde partililerimizi ağırlayacağız ve artık kendi yerimizde yerel seçimler için çalışacağız” 30 Mart ‘ta CHP’nin bayrağını sadece Defne’de değil,Antakya,Hatay ve tüm Türkiye’de dalgalandıracağız.

2 şubat Pazar günü saat 14.00Te Hatay Milletvekillerimizin katılımıyla gerçekleşecek açılışımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz