Güzelmansur Şehitler için canlı yayında Yasin okudu…

18 Mart 2015 Çarşamba, 19:10
Güzelmansur Şehitler için canlı yayında Yasin okudu…

Hatay’ın tanınmış simalarından işadamı aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi aday adayı Hikmet Güzelmansur 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümü dolayısıyla canlı yayında tüm şehitlerimiz için YÂSÎN okudu.

CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Hikmet Güzelmansur 96.2 Asya Radyo’da katıldığı canlı yayında siyaset konuşmak yerine şehitlerimize YÂSÎN okumayı tercih etti. Programda iyi derecede Arapça, Almanca ve İngilizce bildiğine işaret eden; CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Hikmet Güzelmansur; “Çok iyi derede Kur’an-ı Kerim ve mealini okuyorum, din tüccarlarına cevap vermek adına da bunu söylüyorum.” dedi.

Başarılı radyocu Deniz Özdoğan’ın sorularını Beyaz Sayfalar programında büyük bir samimiyetle cevaplayan CHP milletvekili Aday Adayı Hikmet Güzelmansur; Çanakkale Zaferi’nin Türk Milleti için çok önemli olduğunu söyledi ve tüm şehitlerimizi minnetle andı.

CHP aday adayı Güzelmansur; böyle anlamlı bir günde tüm şehitlerimiz adına okuduğu YÂSÎN ile takdir topladı. Oldukça başarılı olduğu gözlenen Aday adayı Güzelmansur programda ayrıca kendilerine bu olanağı tanıyan Asya Radyo yönetimine özellikle İmtiyaz sahibi Tamer Kerimoğlu’na teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz