Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Çavuşoğlu’ndan Savaş’a Ziyaret…

12 Ocak 2012 Perşembe, 18:12
Çavuşoğlu’ndan Savaş’a Ziyaret…

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere şehrimizde bulunan Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Başkanı Mevlüt çavuşoğlu ve beraberindeki heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.
 
 
Ziyarete AKPM Başkanı çavuşoğlu’nun yanı sıra,  Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclis Başkanlığı özel Kalem Müdürü Petr Sıch, Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci,     MHP Hatay Milletvekili şefik çirkin ve Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli katılım gösterdi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Bir Türk olarak 2 yıl süre ile Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Başkanlığı görevini başarı ile yerine getiren Sayın Mevlüt çavuşoğlu’ndan bu ülkenin bir evladı olarak hepimiz onur ve gurur duyduk. Sayın çavuşoğlu ve beraberindek
 
i heyetin  belediyemizi ziyaretinden ve değerli konuklarımızı şehrimizde ağırlamaktan dolayı ayrıca mutlu olduk. ” dedi.
 
 
Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Başkanı Mevlüt çavuşoğlu, kültür ve medeniyetin beşiği olan güzel şehrinizde  ağırlanmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Farklı din ve inançların, hoşgörünün hâkim olduğu bu güzide şehrinizde bulunmaktan dolayı mutluyum. şehre belediyecilik adına yapmış olduğunuz başarılı icraatlardan dolayı sizleri kutlarım. Bu çalışmalarınızı yakinen takip ediyoruz. Bundan sonraki çalışma döneminizde başarılarınızın devamını diliyoruz. ” dedi.Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, konuk AKPM Başkanı Mevlüt çavuşoğlu’na üzerinde çan,Hazan ve Ezan’ın sembolleri bulunan bir plaketi sundu. AKPM Başkanı çavuşoğlu’da Belediye Başkanı Savaş’a Avrupa Konseyi Logolu bir kravat hediye etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz