Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

Camkurt, AGC Üyelerini Kabul Etti…

06 Ocak 2012 Cuma, 09:09
Camkurt, AGC Üyelerini Kabul Etti…

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ıl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ve üyelerini makamında kabul etti.      Camkurt, kabulde yaptığı konuşmada, geçen yıl Kasım ayı itibarıyla SGK primlerinde yüzde 96’lık bir tahsilât oranı yakaladıklarını söyledi.      Birçok güzelliğin bir arada yaşadığı Hatay’da 5 Ocak itibarıyla 3 yıllık hizmet süresini doldurduğunu belirten Camkurt, görevi süresince vatandaşa hizmet konusunda önemli mesafe katettiklerini ifade etti.      Camkurt, kentteki ve tüm ülkedeki gazetecilerin 10 Ocak çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Camkurt, basının insanların bilgilenmesi ve bilinçlenmesi konusunda çok önemli bir görev üstlendiğini dile getirdi.      Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığının aynı çatı altında birleştirilmesiyle vatandaşa verilen hizmetin kalitesinin arttığına değinen camkurt, şunları kaydetti:
 
”Kuruma başvuran tüm vatandaşların işlemeleri hassasiyetle takip edilip tüm aşamalarda cep telefonuyla bilgilendiriliyor. Birçok ilçede son derece modern kurumlar açarak vatandaşın merkeze gelmesine gerek kalmadan işlemleri halledilebilmesine imkân tanıdık. 3 yılda hizmet verme konusunda çok iyi bir noktaya geldik.”
 
 
AGC Başkanı Abdullahoğlu ise, Camkurt’a görev süresi içinde verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, tüm bürokratların aynı şekilde vatandaşa hizmet götürmesini ümit ettiğini bildirdi.
 
Daha sonra SGK ıl Müdürü Mehmet Zülfi Camkurt, yenilenen SGK ıl binasını gazeteciler ile birlikte gezerek, vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için yapılan yenilikleri tanıttı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz