Çalışmalar Köprübaşında Sürüyor….

19 Ocak 2012 Perşembe, 10:39
Çalışmalar Köprübaşında Sürüyor….

Antakya Belediyesi, Asi Nehri kenarı 2.etap peyzaj ve çevre düzenleme projesi kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Belediye ekipleri, 2.etap peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında, ınönü Caddesi’nde Vakıflar ışhanı ile Vilayet Taksi Durağı arasındaki bölge de çalışmalarını tamamlamış durumda. Asi Nehri kenarında gerçekleştirilen peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarının M.Yeloğlu köprüsüne kadar devam edeceği belirtildi.
 
 
 
Asi Nehri 2.etap peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında belediye ekipleri şu günlerde köprübaşında Müze önü ile Mydanose Cafe karşısına denk düşen bölgede çevre düzenleme faaliyetlerine devam ediyor. Yürütülen çalışmalarda mevcut eski kaldırımlar ve kenar korkuluklar sökülüyor. Ekipler, sökme işleminin ardından kaldırımlara andezit taş kaplaması döşeyecek, kenar korkuluklarını ise ferforje dekoratif işlenmiş demirle kaplayacak. Köprübaşında yürütülen çalışmanın hava şartlarının da el vermesi durumunda iki haftalık bir sürede tamamlanması hedefleniyor.
 
  ınönü Caddesi bölümü büyük ölçüde tamamlanan ve Müze önünden M.Yeloğlu köprüsüne kadar uzanan Asi Nehri 2.etap peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarının ise bütünüyle şubat ayı sonlarında tamamlanacağı belirtildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz